Wsparcie na starcie


Wiemy doskonale, że rozwój Twojej firmy wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego przez pierwszy miesiąc udostępniamy naszym Klientom System Call Center za 0zł. Korzyści wynikające z całomiesięcznego bezpłatnego użytkowania naszego oprogramowania pozwolą Twojemu Call Center na łatwiejszy start i szybszy zwrot inwestycji.

Jednorazowo lub na raty


Zakup systemu można zrealizować na dwa sposoby: zakup jednorazowy lub wygodny miesięczny abonament. Każdy gwarantuje szybki zwrot zainwestowanego kapitału. Obydwa sposoby zakupu sprawiają, że inwestycja w System Nexus w praktyce finansuje się sama, już w pierwszych dniach użytkowania.

Ratalny zakup Systemu Call Center – licencja miesięczna


Prezentujemy rewolucyjne rozwiązanie na rynku Systemów Call Center.
W opcji Abonamentowej, po 24 miesiącach, licencje Systemu Call Center przechodzą na Twoją własność i od tego czasu używasz oprogramowania za darmo.

Dzięki tej unikalnej formie finansowania, możesz korzystać z profesjonalnych rozwiązań zwiększających efektywność wszystkich Twoich telemarketerów, w zamian za niską miesięczną opłatę. W tym modelu inwestycja w Nexus Call Center finansuje się sama, dzięki zwiększeniu efektywności telemarketerów już od pierwszego dnia od wdrożenia.
OpcjaKoszt
Wdrożenie – jednorazowo0zł
Ilość stanowisk:
199
Koszt miesięczny199

Jednorazowy zakup Systemu Call Center – licencja bezterminowa


Zakup Systemu Call Center w modelu rabatowym, uzależnionym od ilości licencji. Inwestycja jest zgodna z zasadą ?Płacisz raz, używasz cały czas?. Licencje w momencie zakupu stają się Twoją własnością, natomiast zwiększenie efektywności pracy telemarketerów, dzięki zastosowaniu Nexus Call Center sprawia, że cała inwestycja zwraca się zazwyczaj już w kolejnym miesiącu po zakupie systemu.
OpcjaKoszt
Wdrożenie0zł
Ilość stanowisk:
1999
Koszt1999