Idą zmiany

Oprogramowanie call center

Początek nowego roku postrzegany jest jako czas przemian oraz podejmowania strategicznych, życiowych decyzji. Zmiany zachodzą także w naszej firmie, o czym śpieszymy poinformować z radością i nieukrywaną dumą.

Nie jest tajemnicą, że firma TMSolution od ponad dwóch lat uczestniczyła w realizacji projektu Call Center Online jako jego główny wykonawca w warstwie technologicznej i doradczej. Call Center Online to nowe podejście do telemarketingu, firma skupiająca się nie tylko na automatyzacji procesów dzwonienia, ale także organizująca oraz edukująca społeczność telemarketerów.

Misją Call Center Online jest wspieranie kontaktów telefonicznych w przedsiębiorstwach, z naciskiem na korzyść klienta oraz satysfakcję telemarketerów z wykonywanej pracy. Podobne cele przyświecają zespołowi TMSolution w codziennej pracy, co poskutkowało połączeniem sił.

Od przyszłego roku będziemy oferować usługi na nowej platformie informatycznej i zaproponujemy rozwiązanie jeszcze doskonalsze niż dotychczas. Call Center Online to ewolucja, nie rewolucja. Dotychczasowi klienci odnajdą w nowo oferowanym produkcie wszystkie elementy, za które ceniony był system Nexus, ale także dużo, dużo więcej. Nowi klienci z kolei będą mieli okazję skorzystać z narzędzi zrealizowanych według najnowszej myśli technologicznej.

System Call Center Online przyniesie Państwu wiele udogodnień, i to w każdym aspekcie. Zadbaliśmy o nowoczesny, nastawiony na wygodę użytkowania interfejs, nowe funkcje ułatwiające zarządzanie informacjami o kliencie, znaczące wsparcie w procesach coachingowych oraz elementy społecznościowe, które pozwolą każdemu użytkownikowi poczuć się jak u siebie i zmotywują go do lepszej pracy.

Nowy system to, w naszym przekonaniu, łatwiejszy sposób na uzyskiwanie korzyści z pracy telemarketerów, a jednocześnie nowe możliwości biznesowe dla naszych klientów.

Już wkrótce w naszym serwisie pojawią się nowinki na temat Call Center Online, do których poszukiwań serdecznie zapraszamy. Będziemy systematycznie zapoznawać Was z możliwościami naszego nowego produktu.

Pozdrawiamy, szczęśliwego Nowego Roku!