REKRUTACJA TELEMARKETERÓW ? WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ REKRUTACYJNO-SZKOLENIOWĄ

Sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dającym bardzo dobre efekty w rekrutacji pracowników, jest nawiązanie współpracy z firmą szkoleniową, specjalizującą się w rekrutacji i przygotowaniu do pracy telemarketerów.

 

Firma szkoleniowa najpierw poznaje specyfikę funkcjonowania Twojego Call Center, następnie wspólnie uzgadniacie jakimi kompetencjami powinni dysponować pracownicy i dopiero od tego momentu rozpoczyna się proces rekrutacyjny. Rekrutacja połączona jest od razu z określeniem zakresu szkoleń, tak aby pracownicy byli optymalnie przygotowani do pracy. Dodatkowo w ramach współpracy dobra firma szkoleniowa na podstawie najlepszych praktyk i doskonałej znajomości branży Call Center, pomoże w przygotowaniu procedur obsługi klienta, i systemów motywacyjnych dla telemarketerów.

W wyniku owocnej współpracy na pewno uda się zbudować zmotywowany, gotowy do podjęcia nowych wyzwań, świetnie wyszkolony zespół Call Center. Kompleksowość usługi rekrutacyjnej oraz szkolenia telemarketerów dają gwarancję wysokiej jakości pozyskanych w ten sposób agentów Call Center.

Uwaga! Nie jest to tania usługa, jednak wysoka jakość zespołu zbudowanego przy pomocy fachowców sprawia, że nakłady poniesione na rekrutację szybko się zwracają.

Warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia profesjonalistów TMSolution ? zadzwoń i dowiedz się więcej.