Cena systemu call center

Ile kosztuje system call center

Wpis będzie krótki, ponieważ temat jest prosty i nie wymaga rozpisywania się.

Zacznijmy od tego, że pierwszy miesiąc korzystania z systemu jest bezpłatny.

[caption id="attachment_4104" align="aligncenter" width="600"]praca call center, system call center online, coffee system call center[/caption]

Fakturowanie rozpoczyna się dopiero od trzydziestego pierwszego dnia, bez potrzeby podpisywania kolejnych umów czy jakichkolwiek innych zmian. Przez pierwsze 30 dni masz możliwość pracować na w pełni produkcyjnym systemie, sprawdzić go w boju w Twojej firmie, ponieważ wychodzimy z założenia, że najpierw musisz się przekonać, że zakup Ci się opłaci.  Masz na to 30 dni. Jeśli ciągu pierwszego miesiąca uznasz, że jednak nie jest to oprogramowanie dla Ciebie - wysyłasz nam maila i na tym kończymy współpracę - aczkolwiek rzadko się to zdarza :)

Cennik systemu call center online  jest bardzo prosty. W jednej cenie udostępniamy WSZYSTKIE funkcjonalności oprogramowania, natomiast cena systemu call center uzależniona jest od ilości stanowisk które używasz.

Modele płatności są dwa: abonament miesięczny lub zakup jednorazowy

Abonament miesięczny:

  • pierwsze stanowisko kosztuje 199 zł netto,
  • a każde następne stanowisko 100 zł netto.

I to koniec cennika abonamentowego. Prawda, że proste?

Drugi sposób to zakup jednorazowy. Cena jednostkowa stanowiska uzależniona jest od zamówionej ilości stanowisk i zaczyna się od 1.999 zł a kończy na 999 zł za stanowisko. Im więcej stanowisk kupujesz, tym cena jednostkowa jest niższa. Tutaj znajdziesz narzędzie do wyliczania kosztów zakupu - wystarczy pokręcić kółkiem i wszystko staje się jasne.

Rozliczenie połączeń telefonicznych zależy już od Ciebie, możesz skorzystać z polecanych przez nas rozwiązań, lub wskazać swojego operatora przez którego chcesz realizować połączenia.

Na koniec wystarczy wyposażyć konsultantów w słuchawki, podłączyć je do komputerów i możesz cieszyć się poprawą efektywności pracy.