Oprogramowanie call center

Oprogramowanie call center równa się efektywność telemarketerów

Oprogramowanie call center, system call center, system do telemarketingu, system dla call center - co się kryje pod tymi wszystkimi nazwami? Po co komu jakieś oprogramowanie call center, jeśli do wykonywania rozmów potrzebny jest w zasadzie jedynie telefon?

Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest jedno słowo: Efektywność.

Oprogramowanie używane w call center, lub w działach obsługi klienta ma za zadanie zadbać o wysoką efektywność pracy osób,

których głównym zadaniem jest telefoniczna sprzedaż i telefoniczna obsługa klienta. W związku z tym, że w telefonicznej sprzedaży i telefonicznej obsłudze klienta, zdecydowana większość kosztów to koszt wynagrodzenia pracowników, oprogramowanie call center ma za zadanie optymalizację pracy i ułatwienie, w jak największym stopniu, wykonywania zadań przez pracowników.

Po stronie pracownika systemy call center to nic innego jak przeglądarka komputerowa i słuchawki z mikrofonem, natomiast po stronie dostawcy, oprogramowanie call center jest centralą telefoniczną, wyposażoną w szereg funkcji wspomagających pracę telemarketerów. Począwszy od mechanizmów automatyzacji procesu wybierania połączeń telefonicznych, poprzez intuicyjne scenariusze rozmowy, mechanizmy integrujące kanały obsługi, takie jak telefon, e-mail, SMS, czy VoiceSMS, aż do systemów raportowania i kontroli wyników pracy.

W większości przypadków, oprogramowanie call center poprawia co najmniej dwu-krotnie efektywność pracy działów telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta.

Sprawdź o ile wzrośnie efektywność pracy w przypadku Twojej firmy.

Skorzystaj ze Wsparcia na starcie.

Zamów 30 dniowy bezpłatny test i przekonaj się sam.